Dla firm

Firmowe spotkania biznesowe

Restauracja ALYKI w Sky Tower to kameralne, eleganckie wnętrze, które pomieści w jednej sali do 40 osób, a w drugiej do 50. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa business lunch, elegancką kolację, czy też wieczorny bankiet firmowy.

W naszym menu znajdą Państwo zarówno propozycje kuchni polskiej, jak i wyjątkowe dania, przygotowywane metodą sous-vide, czy propozycje z rożnych regionów świata. Nasi goście chwalą sobie przede wszystkim kaczkę przygotowywaną metodą sous-vide, polędwiczki wieprzowe marynowane po staropolsku w sosie borowikowym oraz różnorodne ryby występujące w menu sezonowym. Organizujemy zarówno przyjęcia tematyczne, jak i kolacje degustacyjne, a każde wydarzenie możemy uatrakcyjnić występem na żywo wrocławskich artystów, z którymi współpracujemy na co dzień. Od nas blisko także na punkt widokowy Sky Tower, z którego można podziwiać przepiękną panoramę miasta.

Oferta cateringowa dla firm

Z powodzeniem od wielu lat współpracujemy również z wrocławskimi firmami i instytucjami, wspierając je przy organizacji firmowych przyjęć oraz cateringów. Możliwość swobodnego komponowania menu pozwoli Państwu podkreślić indywidualny i niepowtarzalny charakter organizacji każdego wydarzenia. Wspieramy organizację konferencji i szkoleń, a także imprez integracyjnych, bankietów, czy eventów plenerowych. Organizujemy również poczęstunki świąteczne i okolicznościowe. Menu każdorazowo przygotowujemy wspólnie z klientem, dopasowując się do jego zapotrzebowania, preferencji kulinarnych i budżetu.

Lunche dla firm

Oferta Restauracji ALYKI to także smaczne i zróżnicowane lunche, codziennie inne, przygotowywane zawsze ze świeżych produktów. W naszej ofercie obiadowej znajdują się zarówno dania kuchni polskiej, jak i dania inspirowane licznymi podróżami. Menu lunchowe zmienia się co poniedziałek, dzięki czemu każdym tygodniu znajdą Państwo dla siebie coś nowego. Dania lunchowe serwujemy zarówno w restauracji, jak i dostarczamy bezpośrednio do wrocławskich firm. Sprawdź nasze menu lunchowe.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: 605 030 210, ania@alyki.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ CATERINGOWĄ