lunchelunche

Zapraszamy na lunche! Restauracja ALYKI oferuje w tygodniu na smaczne i oryginalne lunch menu! Obiady w ALYKI to codziennie inna zupa, danie dnia oraz danie Szefa Kuchni. Nasze menu zawsze oparte jest na świeżych i sezonowych produktach. Lunch menu serwujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:00 do 17:00.

Lunche w ALYKI to w każdym tygodniu inne propozycje dań! Menu lunchowe zmienia się co poniedziałek, dzięki czemu w każdym dniu tygodnia znajdą Państwo dla siebie coś nowego. W naszej ofercie m.in. tradycyjne dania kuchni polskiej, jak na przykład pyszne zrazy wołowe z boczkiem w sosie myśliwskim, dania wykorzystujące produkty sezonowe, a także potrawy inspirowane naszymi podróżami… Bałkańska fasolowa bob czorba, orzeźwiająca grecka zupa cytrynowa avgolemono, kurczak sous-vide faszerowany suszonymi pomidorami oraz oliwkami, a może smažený sýr w panierce z talarkami i sosem tatarskim? Te oraz wiele innych propozycji co tydzień w naszym menu.

Lunche serwujemy zarówno na miejscu w restauracji ALYKI, mieszczącej się w budynku Sky Tower, jak i dowozimy do wrocławskich firm.
Chciałbyś zamówić obiady do biura? Zamówienia przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.
Minimalna wartość zamówienia to 150 zł.

LUNCHE 29.05.2018 FASOLKA SZPARAGOWA

Zupa: Krem z fasolki szparagowej , szczypiorek
9.
Danie dnia: Kurczak na fasolce szparagowej,  ziemniaki gotowane, mizeria
18.
 Danie Szefa Kuchni: Polędwiczka wieprzowa, puree z fasolki szparagowej, palona marchewka
26 zł
 Zestaw dnia (zupa + danie dnia) :
25.
 Zestaw szefa kuchni (zupa + danie szefa kuchni) :
 32.

Chcesz być na bieżąco? Kliknij w poniższy baner i pobierz menu lunchowe Restauracji ALYKI  na cały tydzień!

 Pobierz menu lunchowe na cały tydzień 14.05-18.05

Zapisz się do naszego newslettera! Co tydzień będziemy przesyłać zestawienie lunchowe prosto na Twoją skrzynkę, co ułatwi sprawdzenie jakie pyszności czekają w kolejnych dniach!
Twój email