Przyjęcia

Restauracja ALYKI w Sky Tower to kameralne miejsce, idealne na organizację przyjęć okolicznościowych – urodzin, rocznic i spotkań rodzinnych. Z chęcią zorganizujemy dla Państwa przyjęcie z okazji chrzcin, I Komunii Świętej, czy też przyjęcie weselne. Dodatkową atrakcją każdego spotkania z pewnością może być wjazd na punkt widokowy Sky Tower, z którego roztacza się niezapomniany widok na Wrocław.

Restauracja Alyki to dwie sale; jedna pomieści do 40 Gości a druga do 50. Znajdziemy również przestrzeń na niewielki parkiet taneczny, bufet z przekąskami czy też kącik dla dzieci. Posiadamy również ogródek letni.

Menu każdego spotkania ustalane jest wspólnie z klientem tak, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Na życzenie przygotujemy zarówno tradycyjne specjały kuchni polskiej czy też dania inspirowane kuchnią różnych regionów świata. Dłuższe spotkania wzbogacić mogą również wykwintne przekąski (przyrządzane m.in. metodą sous-vide) oraz słodkości autorstwa naszych kucharzy. Oferta ALYKI to również bogaty wybór starannie wyselekcjonowanych win oraz szeroka paleta alkoholi, w tym piw z browarów rzemieślniczych.

Restauracja ALYKI to także usługi cateringowe poza restauracją. Szukają Państwo sprawdzonego cateringu na wesele lub rodzinne przyjęcie w domu? Chcą Państwo zaskoczyć swoich gości nowymi smakami? A może, najzwyczajniej w świecie, brakuje Państwu czasu na gotowanie dla większej grupy osób? Zespół naszych kucharzy z chęcią przygotuje dla Państwa smaczne, wysokiej jakości dania i dostarczy pod wskazany adres.

 

 

Indywidualna oferta dopasowana pod Ciebie i więcej informacji: ania@alyki.pl | 605 030 210